Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Ham madde:

Kesici Takım

Çap - d1=

ER - Köşe Radyüs:

Kesim alanı l2=

Toplam uzunluk l1=

Ağız Sayısı (Z)

Dalma Boyu (Boğaz)

Kullanım Yeri:

Uzunluk

Kaplama:

DIN:

Şaft

Helis Açısı

Çap Seçimi Daraltma - Çap 9.00 mm'e kadar

Menşei

Çap Seçimi Daraltma - Çap 25.00 mm'e kadar

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Bu kategoride toplam 4216 ürün listeleniyor.

Karbür FREZe TAKIMLARI, PARMAK FREZELER, küre freze TAKIMLARI, Köşe Radyüs FREZE uçları, MİKRO FREZELEME TAKIMLARI

 

Bu kategoride Karbür (elmas) freze ucu çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.
Hammadesi Karbür dan oluşan kesici takımlar HSS / HSS-E Hammadesine göre daha sert bir yapıya sahiptir.
Karbür Freze uçları ile çok daha hızlı, daha fazla parça adeti ve daha düzgün yüzeyler elde edebilirsiniz. Bunun tek şartı rijit bir makine, rijit parça ve uç bağlamanızın olması!
Portföyümüzde bulunan karbür frezeler, son teknoloji tesislerde üretilmiştir ve buna göre denetlenmiş ve sertifikalandırılmıştır. Bu, müşterilerimize CNC işleme endüstrisi için birinci sınıf, yüksek kaliteli karbür freze uçların garanti etmemizi sağlar. Ürün yelpazemizde standart parmak frezeler, tek ağız kesic takımlar, iki ağız kesici takımlar, üç ağız kesici takımlar, dört ve çok ağızlı kesici takımları, gravür freze uçları, kaba talaş freze uçlarımikro kesici takım freze uçları ve frezeleme kesici takımları bulabilirsiniz.
Kalıp, Savunma Sanayi, Oyuncak, Otomotiv Sanayi, Reklam Sanayi, Metal Senayi ve Ahşap Sanayiler için çeşitli freze uçları bulabılırsınız!. Freze uçlarımızın kenarlarında özel geometriler, özel kaplamalar veya sonradan işleme sayesinde ilgili gereksinimlere daha da iyi uyarlanır. Kesici Takımlarımızın yüzeylerin zararlı çevresel etkilere karşı korunması ve ısı direncinin daha da iyileştirilmesi nedeniyle zorlu çalışma koşullarında da kendini kanıtlamaktadır. Özellikle son derece aşındırıcı malzemelere karşı, karbür frezelerin kesme ömrü, özel bir kaplama ile önemli ölçüde iyileştirilebilir. Bir frezenin gerçek fiyat/performans oranı, mükemmel hizmet ömrü, yüksek sıcaklık direnci ve son derece iyi işleme hızı ile ön plana çıkmaktadır. Başka sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

HER UYGULAMA İÇİN GENİŞ KARBÜR FREZE SEÇENEKLERİ

HSS/E frezeleme takımlarının aksine, karbür freze takımları önemli  ölçüde daha uzun kesme ve işleme ömrüne sahiptir ve önemli ölçüde daha güzel yüzey kalitesi sunar. Kaba Talaş veya finiş takımlar, küre takımlar veya köşe radyüslü kesici freze uçları olsun, işleyeceğiniz malzemeye göre en doğru takımı ürün yelpazemizde bulacabilirsiniz! Online Kesici Takım mağazamızdaki karbür frezelerden memnun kalacağınıza eminiz! Yüksek kaliteli kaplamalar ve en kaliteli karbğr hammede kullanılmaktadır! Ürün portföyümüzde çeşitli yüksek kaliteli CNC takımlar için inceleyebilirsiniz!
Karbür (VHM) kesici takımlarımız, diğer kesici takımlar gibi bir HSS şaftı ve bir karbür uçtan değil, katı bir karbür parçasından oluştuğu için mükemmel malzeme özelliklerine sahiptirler. Bu tür ürünlerin frezeleme ömrü örnek niteliğindedir ve bazı malzemelerde neredeyse alternatifi yoktur.

GEFRABO MARKAmız ile KARBÜR FREZE uçları - ALMANYA KALİTESİ

HSS/E frezeleme takımlarının aksine karbür freze kesici takımların ömrü önemli ölçüde daha uzun hizmet ömrüne sahiptir ve önemli ölçüde daha iyi frezeleme desenleri sunar.

Yüksek kaliteli kaplamalar, aletlerin mükemmel yüzeyini sağlar.


Takipte kal: yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar ol!

                                                                                                     
Firma Profili | İletişim | Ürünler | Banka Hesap Numaraları | Garanti ve İade 
info@e-kesici.com | Tel: +90 216 452 75 65 | Fax: +90 216 452 75 68


eKesici Takımlar | Türkiye'nin online kesici takımlar mağazası © Copyright 2022
eKesici Takımlar Mak. San. Tic. Ltd. Şti. | Her hakkı saklıdır.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.