Müşteri Hizmetleri

KVKK Politikası ve Aydınlatma Metinleri

GİZLİLİK POLİTİKASI

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre EKESİCİ TAKIMLAR MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler EKESİCİ TAKIMLAR MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. tarafından görülmez ve kaydedilmez).
 
Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin  ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, EKESİCİ TAKIMLAR MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir.
 
Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan EKESİCİ TAKIMLAR MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. sorumlu değildir.
 
Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (EKESİCİ TAKIMLAR MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları EKESİCİ TAKIMLAR MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.  ‘ye aittir.
 
Ek bilgi almak istediğiniz konularda 0 216 452 75 65 numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan, info@e-kesici.com  eposta adresinden veya destek.platinmarket.com adresinden EKESİCİ TAKIMLAR MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.  ‘ye danışabilirsiniz.
Adres : Yahya Kemal Beyatlı Cad. 53/3 Soğanlık / Kartal / İstanbul

EKESİCİ TAKIMLAR MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 

                                                                                                     

Firma Profili | İletişim | Ürünler | Banka Hesap Numaraları | Garanti ve İade 
satis@e-kesici.com | Tel: +90 216 452 75 65 | Fax: +90 216 452 75 68


eKesici Takımlar | Türkiye'nin online kesici takımlar mağazası © Copyright 2024
eKesici Takımlar Mak. San. Tic. Ltd. Şti. | Her hakkı saklıdır.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.