Türk metal sanayisi için yüksek performanslı Alman menşeli kesici takımları

Kesici takım uzmanı eKesici Takımlar:
Türk metal sanayisi için yüksek performanslı Alman menşeli kesici takımlarıİstanbul'daki stoğumuzdan hızlı teslimat süreleri
 
Türkiye'deki metal işleme sanayisinin kalite ve verimlilik ile ilgili talepleri oldukça yüksek olduğundan bu talepleri en iyi şekilde karşılamak yalnızca yüksek performanslı hassas takımlarla mümkündür. İstanbul'un takım uzmanı eKesici Takımlar, artık Türkiye pazarındaki satıcılara ve son tüketicilere Alman üst düzey takım üreticisi Nachreiner'in oldukça kapsamlı olan takım portföyüne hızlı ve güvenilir erişim sağlamaktadır. Bu da, en iyi "Made in Germany" takım kalitesini mükemmel fiyat performans oranına alabileceğiniz anlamına gelmektedir.
 
İstanbul'daki eKesici Takımlar ise yeni bir şirket olup güçlü bir büyüme aşamasındadır. Şirket Müdürü Cemal Çelik'in çevresindeki ekibin teknik yetkinliği ve oldukça geniş olan yüksek performans kesici takım ürün yelpazesi ile birlikte kapsamlı teknik ürün danışmanlığı hizmetleri ile sektöre hızlıca yayıldı. Cemal Çelik Almanya'da eğitim görmüş ve Almanya’da Nachreiner'in takım uzmanlarıyla iki yıl boyunca beraber çalışarak takım ve makine teknolojisi ile talaş kaldırmaya ilişkin bilgiler edinmiştir. "Birçok bayimiz ve son kullanıcı müşterimiz Nachreiner markası kesici takımların kalitesi ile tanıştı. Müşterilerimize özel tuttuğumuz stok, hızlı dönüşümüz ve teknik desteğimiz sayesinde pazarda yeni bir alternatif oluşturduk. Nachreiner ile "Made in Germany" kalitesine sahip üstün ürünlerden oluşan bir portföye sahibiz ve bu şekilde müşterilerimizin üretim verimliliğini arttırabiliyor, kaliteyi optimize edebiliyor ve bunun sonucunda kazançlarını arttırabiliyoruz", diyor Cemal Çelik.
 
Takım uzmanı Nachreiner: 1981'den beri sanayinin iş ortağıdır
 
Nachreiner GmbH Alman sanayisinde tanınmış ve oldukça saygın bir takım üreticisidir. 1981'den bu yana metal alanında kesici takımlardan ve özel talepler üzerine bireysel müşteri isteklerine göre üretilen takımlardan oluşan geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu portföy delme, frezeleme, diş açma ve raybalama işleri için kullanılan takımlar ile her türlü mastarlar dahildir. Müşterilere özel çözümler için teknik danışmanlık, bireysel özel takımlar, güçlü taşlama hizmetleri ile yenilikçi kaplamalar da ürün portföyünü tamamlamaktadır.
 
Nachreiner GmbH Genel Müdürü Markus Hallas: "Nachreiner tüm üretim aşamalarında her zaman en modern üretim teknolojisini kullanmaktadır. Bunun karşılığı da maksimum hassasiyet ve kalitedir. Örneğin Nachreiner firmasının makine parkurunda en eski makinalar daima beş yılı geçmemektedir. Bu da takımlardaki ölçüsel hataları sıfıra indirgemektedir ve hassasiyetin yüksek olmasını sağlamaktadır”
 
Nachreiner kısa bir süre önce yeni ve oldukça modern bir üretim fabrikası açmıştır. Bu şekilde Türkiye pazarına sunulan kesici takımlarda en modern şartlar altında ve geleceğe yönelik teknolojiler kullanılarak üretilmektedir.
 
Türkiye sanayisi için yeterlilik
 
eKesici Takımlar, Türkiye pazarından genel distribütör olarak tek yetkili şirkettir. Türkçe dilindeki katalogda tüm talaş kaldırma programını, yani matkaplar, frezeler, raybalar, HSS/E ve Karbür tüm solid takımlar listelenmiştir. İnternet sayfaları
www.e-kesici.com ve www.nachreiner-werkzeuge.de Türkçeye çevrilmiştir ve eKesici Takımlar ile Nachreiner şirketlerinin hizmetlerini ve ürünlerini kapsamlı bir biçimde göstermektedir.
 
Cemal Çelik: "eKesici Takımlar Türkiye'deki satıcılara ve son tüketicilere ürün tedarik etmektedir. İstanbul'daki kendi takım stoğumuzdan hızlı teslimat süreleri garanti ediyoruz. Ve özel bir hizmet olarak Türkçe konuşan Nachreiner çalışanlarıyla da doğrudan Almanya'dan destek sağlıyoruz."
 
 
Detaylı bilgiler:
eKesici Takımlar
Tal. Im. Cöz. San. Ve Tic. Ltd. Sti.
Istanbul / Türkiye
Tel.: +90 (216) 452 75 65                                                                                                                     
www.e-kesici.com
info@e-Kesici.com

Almanyada Partnerimiz:
www.stahl-industry.de
Cemal Çelik (solda) ve Markus Hallas Almanya'daki yeni Nachreiner üretim fabrikasının önünde.


 

03.04.2016


                                                                                                     

Firma Profili | İletişim | Ürünler | Banka Hesap Numaraları | Garanti ve İade 
info@e-kesici.com | Tel: +90 216 452 75 65 | Fax: +90 216 452 75 68


eKesici Takımlar | Türkiye'nin online kesici takımlar mağazası © Copyright 2023
eKesici Takımlar Mak. San. Tic. Ltd. Şti. | Her hakkı saklıdır.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.